Služby

Mezi naše stěžejní služby patří stavby a rekonstrukce střech, klempířské práce, tesařské práce a pokrývačské práce. 

Naše služby

Jsme spolehlivá stavební firma se zaměřením na stavbu a rekonstrukci střech, dále se zajišťujeme truhlářské, klempířské a pokrývačské práce

01.

Stavba střechy

Poskytujeme profesionální  střešní řešení, která jsou navržena tak, aby odolala zkoušce času...

02.

Drobné opravy střech

Opravujeme šikmé i ploché střechy. Obvykle se jedná o výměnu poškozených nebo...

03.

Rekonstrukce střech

Při rozsáhlejším poškození střechy je však nevyhnutná velká oprava nebo i celková rekonstrukce...

04.

Pokrývačské práce

Naši pokrývači provádějí jak rekonstrukce, tak pokrývají nové střechy na klíč. Realizujeme rodinné...

05.

Klepmířské práce

Umíme cokoliv od bytelného parapetu, přes odvodnění střech až po rozličné druhy ozdobných klempířských...

06.

Truhlářské práce

Náš tým Vám postaví střechu na klíč, dokáže opravit stávající krov nebo postavit dřevěnou pergolu...

Stavba střechy

Hledáte spolehlivou stavební firmu pro stavbu vaší střechy?  

Potřebujete spolehlivou a kvalifikovanou stavební firmu pro stavbu střechy? Nehledejte nic jiného než náš tým odborníků! Poskytujeme profesionální  střešní řešení, která jsou navržena tak, aby odolala zkoušce času.

Naše reference služby stavby střech nemá konkurenci, protože věnujeme čas důkladnému posouzení vašich potřeb a vytvoření plánu na míru, který je splní. Ať už potřebujete kompletní výměnu střechy, nebo jen několik drobných oprav, jsme pro vás připraveni. 

Náš tým kvalifikovaných odborníků používá pouze ty nejkvalitnější materiály a techniky, aby zajistil, že vaše střecha bude nejen odolná, ale také estetická. Tak proč čekat? Svěřte nám ty nejlepší služby v oblasti výstavby střech a poznejte ten rozdíl na vlastní kůži!

Drobné opravy střech

Hledáte spolehlivou stavební firmu pro drobné opravy vaší střechy?  

Opravujeme šikmé i ploché střechy. Obvykle se jedná o výměnu poškozených nebo spadlých tašek či hřebenáčů a opravu hydroizolace ploché střechy.

Velmi časté jsou také nátěry plechových střech, částečná výměna poškozeného nebo zkorodovaného oplechování, čištění žlabů, oprava střešních lávek, komínů či odfouklé omítky na štítové zdi.

Čištění starých krovů a jejich sanace atd.. Pokud opravu střechy nepodceníte a zrealizujete včas, střecha může sloužit další dlouhá léta.

Rekonstrukce střech

Hledáte spolehlivou stavební firmu pro rekonstrukci vaší střechy?  

Při rozsáhlejším poškození střechy je však nevyhnutná velká oprava nebo i celková rekonstrukce střechy. Důležitou částí střechy je krov – od jeho stavu velmi záleží na další životnosti celé střechy.

V případě poškozeného dřevěného prvku krovu jej umíme odborně vyměnit nebo opravit, samozřejmě, že nejdříve odstraníme příčinu poškození, kterou je ve většině případů zatékání poškozenou krytinou nebo plechováním.

Včasnou rekonstrukcí střechy můžete předcházet nenávratným poškozením, zatékáním nebo únikům tepla a energií.  

Pokrývačské práce

Hledáte spolehlivou stavební firmu s kvalitními pokrývačskými pracemi?

Naši pokrývači provádějí jak rekonstrukce, tak pokrývají nové střechy na klíč. Realizujeme rodinné i bytové domy, průmyslové i památkové objekty. K pokrývání dodáváme a montujeme všechny typy střešních krytin jak na střechy ploché tak střechy šikmé a to včetně všech doplňků, klempířských prvků a okapových systémů. 

Pokládáme betonové tašky značek např. Betonpres, Bramac, Roben, Tondach, KM Beta, Terran apod. Realizujeme i plechové krytiny jako Rheinzink, Satjam, Lindab, Maxidek, Blachotrapez. Umíme pokrýt nejen kompletní plechovou střechu, ale i zrealizovat celé fasádní systémy z titanzinku.

Při rekonstrukcích a opravách střech provedeme impregnaci proti dřevokazným škůdcům, zajistíme odvoz a likvidaci staré krytiny, montujeme střešní okna a solární panely i ostatní prvky se střechou související. Opravujeme skládané střešní krytiny z různých materiálů.

Provádíme dočasné pokrývání střech. Jsme odborníci, volíme vhodný technologický a pracovní postup pokrývačských prací. Umíme posoudit optimální pracovní podmínky pro pokrývačské práce a ty dodržujeme.

Klempířské práce

Hledáte spolehlivou stavební firmu na klempířské práce?  

Umíme cokoliv od bytelného parapetu, přes odvodnění střech až po rozličné druhy ozdobných klempířských prvků a výrobků. Umíme pracovat s veškerými střešními systémy z mědi, hliníku, pozinku i titanzinku. Jsme držiteli prestižního certifikátu RHEINZINK- kvalitní klempířství.

Provádíme klempířské práce, jako jsou okraje střech a krycí lišty, oplechování okrajů střech a nadezdívek, opláštění komína, opláštění štítů, střešní vikýře, balkony a přístřešky. Vyrobíme atypické oplechování i klempířské prvky jako jsou žlaby, svody, úžlabí, lemování komínů, zdí a nadezdívek, parapety vikýřů apod.

Při rekonstrukci střech samozřejmě provádíme i výměnu těchto prvků. Vždy dbáme na to, aby životnost klempířských prvků korespondovala s životností střešní krytiny.

Tesařské práce

Hledáte spolehlivou stavební firmu na truhlářské práce?  

Náš tým Vám postaví střechu na klíč, dokáže opravit stávající krov nebo postavit dřevěnou pergolu, garážové stání či dřevěný přístřešek. Realizaci krovu provádíme ručně nebo pomocí strojové výroby. Stavíme především střechy s krovy klasickými nebo vazníky. Umíme i krovy na míru opracované CNC strojem nebo krovy ze styčníkových vazníků.

Jak to probíhá?

01.

Úvodní konzultace

02.

Kalkulace

03.

Realizace stavby

04.

Předání díla

Co o nás říkají naši klienti

“Od stavební firmy jsme čekali dobře odvedenou práci a splnění termínu a rozpočtu, v tomto směru jsme byli velmi spokojeni a VM Střechy na 100% DOPORUČUJI ”

Pavla Novotná

Rodinný dům Most

Kvalitně postavená střecha?

Hledáte spolehlivou stavební firmu se specializací na stavbu a rekonstrukci střech? Jste na správném místě, neváhejte nás kontaktovat!